Informace o mně

Jak už sem říkala na howrse se jmenuji Nellynka :). Jsem náctiletá holka a  vedu tot u s mou kámoškou Hančou. /HančaKONÍČEK01) . Tento blog slouží fanouškům twilight. Ten film je úžasný a určitě se mnou mnozí souhlasíte :D Jestli jste viděli video s Robertem v oprah show jak klepal na dveře tak jste se určitě zasmáli, hlavně když klepal jako 1. to bylo dobry, prej vloupat :D

Jestli máte svého oblíbence tak se svěřte do diskuze koho máte nejradši a pak mužete potkat někoho kdo ho /jí má taky rád ;) já osobně mám ráda Jacoba a Renesmee. A co vy?

Partneři

Takže, máme partnera je jím SeeSee - jají jméno na howrse. A asi jediný způsob jí kontaktovat je na tomto webu nebo na howrse. Toto je zatím 1.partner ale mám tušení že né poslední. Vše bude dělat se mnou. Vymýšlet soutěže a dokonce i nějaké hry ;). Ale bohužel se nemůže zúčastnit soutěže které pro vás pořádáme ale občas nějakou utvořím sama a bude moct soutěžit i ona. ;)

Další partnerkou je Isabella-17. Je to super holka a myslím že i Vám padne do oka. ;)

 

VIP členi: VIP členi mají postavení nižší než partnerky a vyšší než členi klubu. Jejich úkol je mi pomáhat, ale nemají právo rušit přikázání a naopak něco vylepšovat bez mého vědomí, ostatně i partnerky by neměli bez mého vědomí něco podnikat. Ale VIP členi nejsou povinni přispívat vždy svou finanční rezervou na howrse avšak většinou by měli. ;)

Další VIP člen je Bájinka. Je také skvělá hráčka.

Nej v twilight

NEJLEPŠÍ HEREC TWILIGHT

Datum: 25.07.2012 | Vložil: Viku

je Jacob a Bella

twillight

Datum: 11.05.2012 | Vložil: HančaKONÍČEK01 - opraveno

bella a alice

Re: twillight

Datum: 11.05.2012 | Vložil: Nell

I Bellu? :D

NEJLEPŠÍ HEREC Z TWILIGHT

Datum: 08.05.2012 | Vložil: TEREZA JOKLOVÁ

Ahoj já mám nejradši Jacoba a Bellu

Re: NEJLEPŠÍ HEREC Z TWILIGHT

Datum: 11.05.2012 | Vložil: Nell

Já taky ;) :D a ještě Renesmee :)

Přidat nový příspěvek