Otázky a odpovědi

Co to je twilight?

Je to film, zatím má 4 řady. Twilight je v překladu Stmívaní a tak jse jmenuje i 1. díl.

Kdo tam hraje?

Nedají se říct všichni ale pár sem napsat mohu:

Taylor - Jacob

Kristen - Bella

Bella - Renesmee

Robert - Edward

......

Příjmení si už zjistěte ;)

O čem to je? - celý příběh

Je to o dívce která se přestěhovala ke svému otci, kde pozná upíra Edwarda. Do něho se Bella zamiluje a celkem lehce se vypořádá s jeho tajemstvím. Ale to není vše, do Belly se zamiluje vlkodlak Jacob ale ona více muluje Edwarda.I s Jacobovým tajestvím se lehce smíří. Ale než se Bella dozvěděla že je Jacob vlkodlak, honi ji stopař jménem James. Edward ho přemohl ale Victorie se chce pomstít za Jamesovu smrt a tak pošle svého ,,kamaráda,, Lorenta na průzkum jesti ,když Edward kvůli tomu aby chránil Bellu odjel, se už vrátil a Bella je pod ochranou ale nebyla a tak ji chtěl zabít ale doraziy tam vlkodlaci, to ještě Bella nevěděla kdo to je. Ale dozvěděla se to když  je uviděla a chtěla jim vyčíst to že je Jacob neštastný, ale jeden z nich se začl smát a Bella mu dala facku, on se naštval a přeměnil se ale Jacob ji naštěstí ochránil. ;) Jela domů ale dozvědělla se že Edward chce jít za Volturiovíma aby ho zabily. Bella tam spěchala a jen tak tak ho zachránila ale vznika ,,dohoda,, a to ta že se musí Bella stát upírem. A co Victorie? Udělala si armádu novorozenců, ale klan Cullenových na ně nestačil ale vlci jim pomohli novorozence zneškodnit.V dalším díle a to už ve 4. 1. části se Bella s Edwardem vzali, Jacoba to naštvalo ale dostavil se tam ale déle. Tam se také naštval kvůli tomu co Bella řekla: Budou to normální líbánky. A tak jeli na svatební cestu. Tam Bella zjistila že je těhotná, protože se v ní něco pohnulo. Zrovna volala Alice. Mobil si vzal Edward aby si promluvil s Carlislem. Takže rychle zbalil věci a jeli domů. Bella u nich byla 2 týdny kdy se Jacob dozvěděl že už přijela takže se k nim vydal a zjistil že je Bella těhotná, tehdy už to bylo vydět protože dítě rostlo rychle. Jacob se trochu naštval ale brzy se zase uklidnil. Carlisle chtěl nějakým zpusobem plod z Belly dostat ale Bella nechtěla. Jenže to Bellu zabíjelo ale naštestí přišli na způsob jak do Belly dostat živiny a uspokojit i to dítě. Jacob přemýšlel a měl takovou myšlenku, Bella pila krev. Pak už ji puls stoupal. Když už to vypadalo že je vše dobré, Bella začla rodit. Byla to Renesmee ale Bella ho uviděla a za 5 minut umřela. Edward a Jacob se jí snažily zachránit ale marně. Edward do ní dal svůj jed.Jacob byl neštastný a rozhodl se že Renesmee zabije ale jakmile ji uviděl, nemohl to udělat. Otiskl se do ní a tím ji i zachránil před členy smečky vlkodlaků. 

 

DŮLEIŽITÉ: Násjedující části by mohli prozradit děj, který teprve bude. Proto žádám ti, kteří si nečetli Rozbřesk (2. polovina knížky), aby si jej nečetli, pokud nechtějí mít prozrazený děj. Děkuji za pochopení.

 

Bella se probudí. Od Rennesmee si prozatím dává odstup, aby jí neublížila. Koluje v ní krev. Bella chce vše prozkoumat. Při prvním lovu jí to šlo docela dobře. U novorozených dělali problémy lidi. Jejich krev je cítit a Bella s tím měla také tu čest. Málem se odpojila od cesty, ale přemohla to a šla lovit. Chytila šelmu. Když dojedla, byla celá od krve. Musela se ještě učit. Edward nemohl uvěřit vlastním upířým očím. Bella se držela opravdu dobře. Aby se dobře vyvičila, trénovala na Jacobovi. Zvrtlo se to a Jacoba málem zabila, ale Seth ho zachránil a Bella kousla jeho. Den o de dnu se Bella přibližovala své dítě vidět. Začala cvyčit i svou moc. Už jako člověk nějakou tu moc měla, teď se pokouší i větší sílu, sílu, která má moc ukrýt všechny. Bella trénuje opravdu tvrdě a začíná se to vyplácet. Když k Rennesmee konečně mohla, zjistila i její moc. Přesouvání myšlenek. Jakmile se Rennesmee dotkla Bellyny tváře, mohla s ní mluvit, Rennesmee to používala i když už mluvit uměla. Alice zjistila, že se blíží Volturiovi, protože měla vidění. Irina, je nahlásila Volturiovým a Rennesmee označila za nesmrtelné dítě. Votturiovy se sešli všichni četně manželek. Cullenovi zčali hledat smečky upírů, kterí by mohli pomoci Volturiovy jen poslechnout si názor. Nechtěli válku. Alice a Jasper se vydali sami, o nich delší dobu nebylo ani zmíňce. Bella, ale objevila Aliciny znamení a řídila se jej podle nich. Došla až ke člověku, který zfalšoval důkazy a identifikační listiny pro Rennesmee s Jacobem. Bella už věděla, že Jacob miluje Rennesmee, ale při zjištění byla velmi naštvaná. Vše dělala v utajení před Edwardem a ostatním. Postupně dorazily upíří smečky. Někteří se Rennesmee báli, někteří si k ní našli dobrý vztah. Nakonec skoro všichni bojovali na její straně i smeška vlkodlaků. Když přišlo na setkání, všichni se postavili. Řešili to. Bella byla hodně v pozoru, kdyby někdo z Volturiových chtěl použít moc, aby své smečky zakryla svou sílou. Proto ti, kteří chtěli nějak zjistit něco okolo nich, Bella jim to nedovolila. Když vyšlo na jevo, že Rennesmee je pravděpodobně nevinná, Irina byla za sví činy uálena. Klaus však nechtěl nechat ubohé dítě naživu. Někteří z Bellyny strany se oddělily kvůli varování. Všemi proslovi se i ze strany Volturiových vypařilo několik upírů. Volturiovy dostali menší strach, když viděli, co proti nim stojí. Proto se dohodli, že nebude žádná bitva a odešli.

(Více si už nepamatuji, tak mi to promiňte, Četla jsem to před několika měsíci. :))

Diskusní téma: Chceš se k tomu vyjádřit?

Re:příběh

Datum: 21.10.2012 | Vložil: Bebe

ahoj je to moc pěkný film ale nemuselo by tam být tolik sprostých částí ale jinak moc moc pěkný film :DDD

Stmívání

Datum: 08.07.2012 | Vložil: MagdulQa

Ahoj, já miluju Stmívání...všechny díly včera jsem dočetla celou knihu Rozbřesk! Je to boží a už se NEMŮŽU DOČKAT NA FILM 2.část ♥

Re: Stmívání

Datum: 09.07.2012 | Vložil: Nell

Ahoj,
já už se na to také nemohu dočkat. :-))
Nell

Celkově...

Datum: 05.05.2012 | Vložil: Isabella-17

Ahoj Nell, ten blog, klub... je to super. Krása, moc se Ti to povedlo.

Re: Celkově...

Datum: 11.05.2012 | Vložil: Nell

Moc dík, vážím si toho ;)

Příběh...

Datum: 26.03.2012 | Vložil: SeeSee

Ahoj,máš to dobrý!!!!!!!!!!!

Re: Příběh...

Datum: 01.04.2012 | Vložil: Nellynka :)

Děkuju :) snažila jsem se ;)

Potřebuješ něco ?

Datum: 20.02.2012 | Vložil: Nellynka :)

Ahoj, pokud chceš něco vědět ale není to tam obrať se na mne a napiš sem. Pokud budu moct tak pomůžu ;)

Přidat nový příspěvek